deelnemers project 'Origin of Art'

deelnemers in week 1, 17 studenten van ArtEZ Arnhem en Enschede:

Arda Maars, Naomi Fruitman, Karin Welling, Ingrid Verweijen, Joanneke Jouwsma, Joanneke Jouwsma, Carolien Oostveen, Hanna Rab, Kitty van Ekeren, Christien Dijkhuizen, Fiona Lutjenhuis, Ghislaine Schlechta, Nils Dekker, Marnix van den Berg, Marloes Elbertse, Mercedes Marin, Arda Maars, NoNo Groen en Alyssa Marie Dusevic

deelnemers in week 2 alumni:

Minno Baartmans

Niels van Bunningen   www.nvanbunningen.com

Heere Smit www.heeresmit.nl

Lieuwke Loth (organisatie) www.lieuwkeloth.exto.nl

Margreet Markus  www.margreetmarkus.nl


deelnemers in week 3 professioneel werkende kunstenaars:

Merel Holleboom   www.merelholleboom.nl

Marcel Bors  www.marcelbors.nl

Suus Balthussen  www.suusbaltussen.nl

Lobke Burgers  www.lobkeburgers.nl

Jan Wierda  www.janwierda.nl

Esther Bruijn  www.estherbruijn.com

Judit Hettema  www.judit.nl

Lieuwke Loth   www.lieuwkeloth.exto.nl

Frans van Nunen

Carel Lanters


organisatie: Lieuwke Loth en Carel Lanters (tevens deelnemers week 3)


Deze site is gratis gemaakt met Webklik.nl